SPRÁVA SERVEROV

správa serverov

Správa serverov pre firmy

Server je dátové srdce firmy. Bez ohľadu na vaše trhové zameranie, či model podnikania, server je uzol, ktorý všetko vo firme spája a drží pokope. Či už sa jedná o fyzický server umiestnený vo vašej firme alebo server v cloude, je potrebné venovať mu adekvátnu starostlivosť. 

Kúpou správneho servera a jeho inštaláciou to iba začína. Treba ho správne nakonfigurovať, aktualizovať, monitorovať a zabezpečiť. Ale najmä, neustále spravovať a udržiavať v kondícií. Útočníci a technické problémy nikdy nespia.
 

Benefity outsourcingu 

Podnikajte v kľude. O dohľad nad vaším serverom sa systematicky postaráme my. Vytvoríme zálohovaciu a bezpečnostnú stratégiu presne podľa vašich potrieb. V prípade záujmu zabezpečíme nákup nového servera s parametrami presne podľa vašich dnešných potrieb i očakávaného rastu. 

Vzhľadom na to, že o servery sa staráme už 17 rokov, vieme zasiahnuť rýchlo a presne. Ale väčšinou najmä preventívne. To šetrí nemalé personálne a finančné náklady. Zamerajte sa na rozširovanie svojho podnikania a všetky úkony spojené so správou serverov nechajte na náš odborný tím.
 

Ako to funguje

Správa serverov si vyžaduje najnovšie informácie a dlhé skúsenosti s   osvedčenými postupmi v danom odvetví. S našim tímom expertov v tejto oblasti získavate tú najaktuálnejšiu odbornú pomoc pri jednotlivých úkonoch: 

  • permanentný monitoring systémov

  • predchádzanie problémom vďaka odbornej prevencii

  • odborné zásahy pri riešení zadaní i problémov

  • inštalácia, konfigurácia a zabezpečenie 

  • prenájom virtuálnych serverov

  • nákup fyzického servera

  • konzultačná a poradenská činnosť
     

Ako začať? 

Auditom a následnou konzultáciou, vám pomôžeme zistiť, či je chod vašich systémov a serverov plynulý a bezproblémový. 

Zmapujeme situáciu a ukážeme vám prípadné slabé miesta. 

Navrhneme  nové, úspornejšie a bezpečnejšie riešenia, ktoré spoľahlivo predchádzajú chybám a poruchám. 

Neustále vašu technológiu monitorujeme, a vieme o možnom probléme ihneď. Riešime ho skôr, než ho sami zaregistrujete. 

Využite našu viac, ako 17 ročnú skúsenosť, a podnikajte bez obáv o techniku

4 hlavné výhody našej správy serverov

Častou obavou pri outsourcingu služieb sú zvýšené náklady a strata kontroly nad procesmi. Avšak opak je pravdou. Pozrime sa na 4 hlavné výhody outsourcingu správy serverov:

1.

Dohľad
24/7 

Problémy so serverom sa môžu objaviť v akýchkoľvek hodinách, dovolenkovom čase, alebo v čase, keď interného zamestnanca meníte, či práve hľadáte. Situácia si vyžaduje okamžitý zásah, opravu, aby sa predišlo výpadku vašich služieb. Takýto dohľad vieme zabezpečiť, a  v konečnom dôsledku sme efektívnejší a lacnejší ako interný tím.

2.

Úspora nákladov

Outsourcingom  správy servera znižujete náklady na fixnú réžiu vlastných zamestnancov a dostávate vyššiu  hodnotu odborných znalostí a skúseností, vďaka našim sústredeným 17 ročným skúsenostiam v obore. Jeden zamestnanec zväčša neobsiahne kvalitu a kvantitu požadovaných znalostí v takej šírke, ako odborne zameraná firma s profesionálnym tímom. 

3.

Fokus na core business

Zamerajte sa na svoj biznis. Vo svojom obore ste najlepší. Preto sústreďujte na rozvoj svojho podnikania 100 % času. Všetko ostatné zverte do rúk ľuďom, ktorí sú profesionáli zase v tom svojom.

4.

Prístup
k now-how

Technológie idú neustále dopredu a držať krok s informáciami o nových možnostiach a následnej kybernetickej bezpečnosti, môže byť pre firmy s internou správou serverov veľmi náročné. Využitie znalostí odbornej firmy je vysoko efektívne a dlhodobo konkurencie schopné rozhodnutie.

AK HĽADÁTE ODBORNÍKOV

Stojíte pred realizáciou komplexných IT projektov? Je čas vyhľadať odborníkov. Spoločnosť Detect s.r.o. je vďaka vyškoleným pracovníkom ideálnym partnerom pre správu vašich IT systémov. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po kancelársku techniku, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.

Chcete vedieť viac? Objednajte si náš bezplatný IT AUDIT. Zmapujeme stav vašich informačných technológií, odhalíme slabé miesta a možné riziká a navrhneme riešenia s ktorými ušetríte. Napíšte nám ešte dnes.

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou. Napíšte nám ešte dnes.