IT ODBORNE

Správa serverov, sietí a počítačov pre náročných 

Ak chcete viac

Inovatívne technológie
a komplexné IT riešenia

Hľadáte odborníkov na realizáciu vašich IT projektov? IT služby pre náročných klientov. Ak si vaše podnikanie vyžaduje pokročilé IT riešenia, ste na tom správnom mieste.

Istota a bezpečnosť

V ako stave je vaše IT?
Chráňte svoje podnikanie

Nezanedbajte bezpečnosť vašich dát a zariadení - zmapujeme situáciu a  ukážeme vám, kde má vaše IT slabé miesta. Chráňte svoje podnikanie pred stratami a neplánovanými výdavkami.

Profesionalita

Ochota a odborná kvalifikácia:
IT správa overená zákazníkmi

Náš úspech stojí na spokojných zákazníkoch. Vieme, že ľudský prístup a ochota sú základom kvalitnej spolupráce. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? 

IT - PRÁCA PRE ODBORNÍKOV

Funkčné technológie a okamžité riešenie problémov sú pre každú spoločnosť kľúčové. Nenechajte nič na náhodu a vyberte si spoľahlivého partnera.  

 

Na IT už nepotrebujete žiadnu inú firmu.

Riešime všetky požiadavky, komunikujeme so subdodávateľmi, navrhujeme vám nové riešenia, zakúpime vám potrebný hardvér/softvér, zaškolíme vás, likvidujeme staré zariadenia, atď. 

Používame tiketový systém HelpDesk pre nahlasovanie požiadaviek klientov. Vďaka tomu je vzájomná spolupráca prehľadná a jednoduchá. Vždy na konci mesiaca dostanete od nás prehľadný zoznam vykonaných služieb.

AKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

Naša spoločnosť zastrešuje komplexnú IT starostlivosť: 

  • monitoring kľúčových služieb 

  • pravidelná starostlivosť o servery a aplikácie 

  • návrh nových riešení 

  • riešenie požiadaviek používateľov 

  • komunikácia so subdodávateľmi 

  • udržiavanie aktuálne dokumentácie 

  • nákup hardvéru a softvéru 

  • likvidácia starých zariadení 

  • školenia 

  • konzultácie 

 

Napíšte nám a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru. Naše ceny a osobný prístup vás zaručene milo prekvapia. Viac o cenách a balíkoch.

správa serverov

REAKČNÉ ČASY A SERVIS 24/7

Funkčné technológie a okamžité riešenie problémov sú pre každú spoločnosť kľúčové. Nenechajte nič na náhodu a vyberte si spoľahlivého partnera. Vďaka službám ako MONITORING a HELPDESK sme schopní uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

SLA – garantovaný reakčný čas

Nástup na riešenie problému je z našej strany zmluvne garantovaný. Našim cieľom však je chybám a poruchám v prvom rade predchádzať. Vďaka službe MONITORING máme vaše systémy pod dohľadom a problém začneme riešiť ešte skôr, než ho sami zaregistrujete. A práve to je tajomstvom efektívneho IT outsourcingu.

AK HĽADÁTE ODBORNÍKOV

Stojíte pred realizáciou komplexných IT projektov? Je čas vyhľadať odborníkov. Spoločnosť Detect s.r.o. je vďaka vyškoleným pracovníkom ideálnym partnerom pre správu vašich IT systémov. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po kancelársku techniku, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.

Chcete vedieť viac? Objednajte si náš bezplatný IT AUDIT. Zmapujeme stav vašich informačných technológií, odhalíme slabé miesta a možné riziká a navrhneme riešenia s ktorými ušetríte. Napíšte nám ešte dnes.

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou. Napíšte nám ešte dnes.