SPRÁVA POČÍTAČOV

Správa firemných počítačov a sietí

správa počítačov bratislava

Koľkokrát ste už  vo firme riešili problém s počítačmi, sieťou, stratou dát, ci rôznou firemnou technikou? Neštartujúci server, problém so sieťovým pripojením, alebo hacknutý notebook a stratené dáta? Trápili ste sa s tým niekoľko dní, kým ste prišli na riešenie, alebo na to, ako takýmto situáciám predchádzať? Existujú stovky scenárov, pri ktorých Vám odborná firma poskytne pomoc rýchlejšie, efektívnejšie a komplexnejšie ako interný zamestnanec.

O peniaze ide vždy až v prvom rade. Čas a úsilie, ktoré venujete údržbe, správe či nastaveniam počítačov, sietí alebo serverov, alebo nebodaj riešeniu havarijných situácii, ste mohli venovať zarábaniu. Sami viete, že tieto úkony Vás oberajú o čas, ktorý by ste mohli venovať rozvoju svojich obchodných cieľov. 

6 najsilnejších argumentov hovoriacich pre outsourcing IT:

  • Majte viac času na vlastné podnikanie, a servisné starosti prenechajte nám…

  • Získajte prístup ku komplexným a 17 ročným skúsenostiam  “na zavolanie”…

  • Zvýšte bezpečnosť dát a IT systémov v dnešnom rizikovom online svete…

  • Implementujte nové technológie efektívne a bez obáv zo zmeny…

  • Znížte prevádzkové náklady IT a zvýšte svoju efektivitu…

  • Udržujte si náskok pred konkurenciou…

IT outsourcing

​Využite správu vašich IT zdrojov odbornou firmou. IT outsourcing je spôsob, akým môžete rozšíriť svoje možnosti a zvýšiť konkurencieschopnosť - už len z princípu služby viete zmeniť náklady na ľudské zdroje z fixných na variabilné, alebo ich do značnej miery šetriť. Využite naše služby a vaši kolegovia sa môžu venovať vášmu biznisu. 

Ponúkame nasledovné riešenia:

  • správa firemných počítačov a sietí

  • správa serverov

  • kybernetická bezpečnosť

  • cloudové služby

U nás vo firme budete mať priamy a rýchly prístup k vysoko kvalifikovaným a skúseným profesionálom na správu firemných IT zdrojov, ktorých schopnosti a spoľahlivosť potvrdzuje množstvo certifikácií, ale najmä spokojných klientov. Optimalizácia fungovania alebo úspešné riešenie problémov budú samozrejmosťou.

KROKY K EFEKTIVITE

Poskytujeme podporu a technologické riešenia už 17 rokov, preto dokážeme ponúknuť strategické partnerstvo presne na mieru. Po analýze IT auditu Vám navrhneme nielen cenovo a časovo optimálne riešenie, ale zohľadníme i trendy vášho budúceho rozvoja. Môžete sa rozhodnúť pre formu a rozsah spolupráce, či už na základe paušálu, alebo poskytnutia konkrétnych služieb.

Audit - posúdime, navrhneme riešenie, a až potom nasadíme a spravujeme. Žiaden pokus-omyl.

Integrovaný Helpdesk - naša vzdialená správa a monitorovanie Vám umožňuje riešiť akekolvek požiadavky v oblasti IT  V dostatočnom predstihu a odborne (vďaka profesionálnemu monitoringu vieme skôr ako vy, že máte problém :-) a svižne ho vyriešime.

Technická podpora 24/7 - zahŕňa monitoring, školenie, konzultácie, riešenie problémov, strategické návrhy a celkovú optimalizáciu

Starostlivosť o servery - poznáme všetky typy serverov a zabezpečujeme ich správu a monitoring

Cloudová bezpečnosť - navrhneme  a zabezpečíme ochranu spolu s potrebnou dokumentáciou

​ČOHO SA NEBÁŤ

Najčastejšou obavou pri akejkoľvek zmene je zmena samotná. V prípade IT outsourcingu však aj témy, ktoré vyvolávajú obavy či otázniky, figurujú práve tieto ako najsilnejšie stránky:

Bezpečnosť výkonov a dát

Práve odborná firma so skúsenými IT profesionálmi disponuje postupmi, skúsenosťami a opatreniami, ktoré úspešne  zabezpečia a udržujú ochranu vašich citlivých údajov

Zvýšené
náklady

Práve naopak - z fixných nákladov na servisného technika - platíte ho či zasahuje alebo nie si urobíte variabilné náklady, ktoré platíte len vtedy, keď je potreba. V prípade paušálu vás celá služba stojí menej, ako sú náklady na zamestnancov.

Transparentnosť

Naše služby sú vopred dohodnuté, strategicky plánované a transparentné. Pozrite si naše základné  balíky.

POZRITE SI NAŠE ZÁKLADNÉ BALÍKY

Najčastejšie otázky

Potrebuje moja firma outsourcovať správu IT? Každá firma má ambíciu rozvíjať sa a zlepšovať svoje postavenie na trhu. IT je najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvie, a profesionálna odbornosť a skúsenosť vám zabezpečí budúce konkurenčné výhody. Expertným IT auditom zistíte, ako svoju techniku optimalizovať a vyťažiť z riadenia svojho IT potenciál, aby ste boli efektívnejší, produktívnejší a konkurencieschopnejší.

Pri nových riešeniach vždy vyvstáva otázka bezpečnosti. Akú mám záruku, že moje citlivé údaje zostanú v bezpečí? Kľúčovou kompetenciou pri outsorcovanej správe IT je práve bezpečnosť. Ak aj firmy so svojim interným IT tímom prijímajú určité preventívne opatrenia, v porovnaní s profesionálnymi poskytovateľmi sieťových služieb, veľmi často nie sú postačujúce. Či už sa jedná o kybernetické útoky, úniky citlivých informácií, alebo bezpečnosti pri migrácii do Cloudu, ako IT experti vám vypracujeme bezpečnostný plán a navrhneme správne systémové riešenia, ktorými budete spoľahlivo predchádzať týmto rizikám.

Nemôžem si dovoliť momentálne náklady navyše, čo s tým? Práve naopak, správne nasadenie IT outsourcingu často firme ušetrí 50 až 70% nákladov na interných zamestnancov. Preto šetrenie, strach zo zmeny a zotrvanie v bežnom stave je bod, ktorý neprináša inováciu, ale udržuje stagnáciu. IT outsourcing je proces, ktorý dokáže vo veľmi rýchlom čase nájsť finančne efektívne nové možnosti rozvoja, predchádza rizikovým havarijným stavom a vnáša do podnikania stabilitu, bezpečnosť, rozvoj a efektivitu.

Nie je vzdialená správa IT menej pružná, ako interný zamestnanec? Práve naopak - rýchlosť a transparentnosť sú benefity, ktoré profesionálny outsourcing IT so sebou prináša. Neustály monitoring a rýchle reakčné časy riešenia problému kvalifikovaným odborníkom šetria čas, financie a zabezpečujú plynulý chod vašej firmy. Navrhneme vám zmluvne garantované riešenia s transparentnou formou nákladov. IT systémy sú tak udržiavané v perfektnom stave 24/7 a zákazník neplatí za servisné hodiny.

Transparentnosť

Jednoduchá a priama komunikácia so zákazníkom

Prehľadne a na rovinu. U nás viete presne koľko zaplatíte. Zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám s výberom optimálnych kombinácií produktov a služieb.

Istota a bezpečnosť

V akom stave je Vaše IT?
Získajte prehľad a ušetrite

Stav technológií vo vašej firme sa priamo odráža na vašich nákladoch. Nezanedbajte bez- pečnosť vašich dát a zariade- ní. Ukážeme vám na čom ste a ako môžete ušetriť. Napíšte nám ešte dnes. 

Správny prístup 

Ochota je našim
kľúčom k úspechu 

Už viac ako 12 rokov budujeme náš úspech na spokojnosti našich zákazníkov. Vieme, že ľudský prístup a ochota je základom kvalitnej spolupráce. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? 

PREČO SI VYBRAŤ DETECT?

,Ako si správne vybrať IT Outsourcing?" Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny. Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu? 

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia, v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť, či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej...

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou. Napíšte nám ešte dnes.