PARTNERI

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Odbornú správu vašich IT systémov zabezpečuje vyškolený personál.

PROJEKTY

Názov projektu

 

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti Detect s.r.o. pomocou nových inovatívnych služieb

 

Hlavný cieľ projektu

 

Hlavným cieľom projektu je rozšírenie portfólia poskytovaných služieb spoločnosťou Detect s.r.o., a to poskytovaním nových inovatívnych cloudových služieb na úrovni infraštruktúry a serverových služieb (IaaS - Infrastructure as a Service).

NAPÍŠTE NÁM

Wolkrova 19, 851 01 Bratislava

Kancelária:

Pri Dynamitke 7, 831 03 Bratislava

TEL.: +421 908 728 437

obchod@detect.sk

NAVŠTÍVTE NÁS

©  2018  DETECT S.R.O.

CREATED BY       FLY UP S.R.O.

November 30, 2017

Please reload

Aktuálne články

Riziká IT oursourcingu

Čoho sa firmy pri výbere IT oursourcingu obávajú? Ako sa možno týmto rizikám vyhnúť? Opatrnosti nikdy nie je dosť. Skúsenosti firiem s ich dodávateľmi môžu byť rôzne a platí, že dodávateľov IT služieb v Bratislave je potrebné si riadne overiť. 

 

 

  • Vyžadujte transparentnosť

Firmy sa obávajú najmä vysokých nákladov. Avšak, náklady sa dajú vyčísliť hneď na začiatku po IT audite. Mesačný paušál vám zaručí transparentné náklady. 

 

  • Vyžadujte rýchlosť

Dlhé reakčné časy vás trápiť nemusia. Zmluvne garantovaný nástup na riešenie problému, zabezpečí firme istotu v plynulom chode prevádzky. 

 

  • Buďte informovaní o stave a možnostiach na zlepšenie

Dodávateľ by mal na začiatku spolupráce vykonať vstupný IT audit. V rámci auditu zákazník zistí, aké má jeho IT nedostatky a ako ich odstrániť. 

 

  • Profesionalita je základom dobrej spolupráce

Zákazníci sa často obávajú neserióznosti. Firemné referencie sú online dostupné a pomôžu vám odhaliť neprofesionálny prístup alebo práve naopak, nájsť šipičkových odborníkov. 

 

 

 

Detect s.r.o. - IT služby pre vás

Našich zákazníkov presvedčil náš spôsob práce, to, že sme ochotní, robíme IT s ľudským prístupom a zákazníkom pomôžeme nielen s malými problémami typu “nemám ikonu na ploche” ale aj s veľkými problémami ako “nefunguje server”.  Auditom a cenou sme už desiatky firiem presvedčili, že IT outsourcing je výhodný a efektívny.

 

O nás

Detect je firma s dlhoročnými skúsenosťami pri správe firemného IT. Ak sa potrebujete bližšie poradiť o vhodnom outsourcovaní vášho IT, pokojne sa u nás zastavte. Naši špecialisti sú tu pre vás.

 

#detect #itjednoducho #itodborne #itoutsourcing #itoutsourcingnaklady #itfirmybratislava

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Sledujte nás na sociálnych sieťach
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square