1

Stretnutie

Náš skúsený IT odborník si 
s vami dohodne termín.

Je čas odhaliť slabé miesta a riziká, ktoré ohrozujú vaše podnikanie. Nečakané výpadky a opravy môžu nielen vážne zasiahnuť chod vašej firmy, ale predovšetkým predstavujú zby-točné náklady a  straty. Rezer-vujte si ešte dnes bezplatný IT AUDIT vašich systémov.

2

Analýza

Pomocou dotazníka zmapujeme stav vašich informačných technológií.

Náš skúsený odborník s vami pre- skúma základné aspekty a parametre vašich systémov. Kladieme dôraz na bezpečnosť a ochranu vašich dát. Naša analýza v žiadnom smere neohrozí ani neovplyvní chod vašej firmy. IT Audit poskytujeme pravidelne hneď niekoľkým spoloč-nostiam. 

3

Poradenstvo

Vyhodnotí výsledky a navrhne 

vám optimálne riešenie.

To najlepšie na koniec. Vyhod-notíme výsledky IT AUDITU a navrhneme vám cenovo a časovo optimálne riešenia. Zohľadníme nielen súčasnú situáciu vašich systémov ale aj vaše obchodné a finančné ciele. Súčasťou každého auditu je nezáväzná cenová ponuka šitá na mieru. 

IT AUDIT

Analýza rizík a optimálne riešenia

it audit

SUČASNÝ STAV VÁŠHO IT

V akom stave je vaše IT oddelenie? Na domnienky nie je čas! IT audit je prvým krokom na ceste k bezpečnej správe vašich systémov a firemných dát. 

 

Zdravé IT oddelenie vám ušetrí ročne tisíce eur:

  • za opravy a servis

  • za stratu vášho času 

  • za stratu alebo krádež dát

RIEŠENIE NA MIERU

Optimálne riešenia vrátane cenovej ponuky sú súčasťou každého IT AUDITU. Neváhajte a dohodnite si termín ešte dnes - napíšte nám.

 

Dozviete sa:

  • V akom stave sú vaše IT systémy a počítačové siete

  • Ako zvýšiť ich produktivitu a funkčnosť 

  • Ako zabrániť vysokým nákladom za IT servis? 

  • Ako zabezpečiť a archivovať vaše firemné dáta

  • Ako optimálne umiestniť a spravovať vaše servre

PREČO SI VYBRAŤ DETECT?

,,Ako si správne vybrať IT Outsourcing?". Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny. Komu zveriť do rúk bezpečnosť  vašich systémov? Ako získať istotu? 

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia, v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť, či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej...

MÁTE ZÁUJEM O BEZPLATNY IT AUDIT?

Napíšte nám ešte dnes a zarezervujte si bezplatný IT audit vrátane cenovej ponuky - sme tu pre vás.