IT JEDNODUCHO TEST

Správa počítačov, sietí a serverov bez starostí

Transparentnosť

Jednoduchá a priama komunikácia so zákazníkom

Prehľadne a na rovinu. U nás viete presne koľko zaplatíte. Zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám s výberom optimálnych kombinácií produktov a služieb.

Istota a bezpečnosť

V akom stave je Vaše IT?
Získajte prehľad a ušetrite

Stav technológií vo vašej firme sa priamo odráža na vašich nákladoch. Nezanedbajte bez- pečnosť vašich dát a zariade- ní. Ukážeme vám na čom ste a ako môžete ušetriť. Napíšte nám ešte dnes. 

Správny prístup 

Ochota je našim
kľúčom k úspechu 

Už viac ako 12 rokov budujeme náš úspech na spokojnosti našich zákazníkov. Vieme, že ľudský prístup a ochota je základom kvalitnej spolupráce. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? 

ČO JE IT OUTSOURCING?

IT Outsourcing je jednoduchý a efektívny spôsob správy vašich informačných technológií. Je určený pre firmy, ktoré majú nedostatok finančných zdrojov alebo pracovných síl s potrebnou kvalifikáciou v oblasti IT. Je teda určený pre firmy, ktoré nemajú vlastné IT oddelenie. 

Základom zdravého chodu vašej spoločnosti je funkčné IT. My tomu rozumieme, a preto eliminujeme možné problémy už v ich zárodku a udržujeme vaše systémy zdravé a funkčné. Naša firma je vašim IT oddelením.  

AKO TO FUNGUJE?

Všetci to iste poznáme – pokazil sa počítač, server nereaguje, tlačiareň sa nedá zapojiť... Ak potrebujete s niečím pomôcť, nahlásite nám vašu požiadavku cez HelpDesk, emailom alebo telefonicky. Náš technik sa vzdialene pripojí na váš PC a vyrieši váš problém ,,priamo na mieste,,. 

Okrem požiadaviek vaše systémy neustále monitorujeme a pravidelne ich spravujeme. Máme na starosti všetko, čo sa týka vášho IT. Vy sa tak môžete nerušene venovať vášmu biznisu.

ČO PRE VÁS ROBÍME?

Na IT správu už nepotrebujete žiadnu inú firmu, riešime všetky požiadavky, komunikujeme so subdodávateľmi, navrhujeme vám riešenia, zakúpime vám potrebný hardvér/softvér, zaškolíme vás, likvidujeme staré zariadenia, atď. Naše portfólio služieb je široké. Sme teda pre vás jeden bod kontaktu. 

Čo je garantovaný reakčný čas?

Je to čas, za ktorý sa vieme vášmu problému venovať. Napr. vám garantujeme, že maximálne do jednej hodiny budeme váš problém riešiť. 

Pozrite si naše základné balíky, alebo nám napíšte a my vám vypracujeme ponuku na mieru.

správa počítačov bratislava

PREČO SI VYBRAŤ DETECT?

,Ako si správne vybrať IT Outsourcing?" Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny. Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu? 

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia, v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť, či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej...

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou. Napíšte nám ešte dnes.

Big Title

Big Title

Big Title